Jak zdobyć zniżkę na wejściówkę do PortAventura

wejsciowka do port aventura w hiszpanii

Czy wiesz, że Hiszpanie chętnie jadą do PortAventura World ponieważ mają 22€ zniżki od osoby na wejście? Ale jak to?! Taką zniżkę możesz uzyskać także Ty! Ja swego czasu też skorzystałam z takiej możliwości. Co roku park rozrywki PortAventura oraz Chupa Chups wspólnie robią taką promocję. Dzisiaj wytłumaczę wam jak ta promocja działa.


AKTUALIZACJA NA ROK 2024

Przed zakupem sprawdź czy opakowania są z kuponami promocyjnymi na rok 2024.

Nie we wszystkie dni można skorzystać ze zniżki. Sprawdź kalendarz promocji TUTAJ. Dni promocyjne oznaczone są kolorem niebieskim.


Co to jest Port Aventura World?

Jest to najbardziej znany park rozrywki w Hiszpanii położony na Costa Dorada niedaleko takich miejscowości jak Salou, Cambrils czy La Pineda. Składa się on z 3 parków: Port Aventura Park, Ferrari Land i Caribe Aquatic Park.

Booking.com

Zniżka na wejście do Port Aventura

Aby uzyskać zniżkę należy kupić 3 promocyjne opakowania żelków Chupa Chups. Zniżka obowiązuje jedynie na bilety jednodniowe w taryfie Adulto (11-59 lat) i tylko dla biletów kupionych na miejscu w kasie. Według tego co pisze na stronie oficjalnej Chupa Chups, tylko jedna zniżka zostanie udzielona na osobę i dzień. Co to oznacza? Do kasy trzeba podejść pojedynczo (my tak zrobiliśmy) i zniżkę dostaliśmy bezproblemowo.

Promocja obejmuje bilet wstępu jednodniowy do PortAventura Park lub bilet jednodniowy PortAventura Park + Ferrari Land.

Jednodniowy bilet wstępu do PortAventura World ze zniżką będzie was kosztować około 33€.

No dobrze. Skoro muszę kupić 3 opakowania żelek to w praktyce zniżka nie wynosi 22€ tylko mniej. Ile realnie zaoszczędzisz? Zróbmy wyliczenie. Koszt za opakowanie żelek to około 2€. Cena wejściówki w kasie to około 55€ a online w zależności od dnia 48-54€. Przyjmijmy, że średnio wejściówka online to 51€.

2€ x 3 = 6€
22€ – 6€ = 16€
55€ – 51€ = 4€
16€ – 4€ = 12€

Reasumując. Na jednej wejściówce realnie możecie zaoszczędzić 12€, jeśli kupicie bilet w kasie okazując opakowania po cukierkach.

Co musisz wiedzieć zanim skorzystasz ze zniżki do PortAventura

bilet portaventura znizka 2022
Tak wyglądają opakowania promocyjne na rok 2022.

Jednym z warunków, aby uzyskać kupon zniżkowy jest zachowanie opakowań w bardzo dobrym stanie. Opakowania nie mogą być poszarpane. Najbezpieczniej otworzyć je w dolnej części. Ja starannie nożyczkami obciełam dół, wsypałam zawrtość torebek do plastikowego zamykanego pudełka i jedliśmy żelki przez kolejne kilka miesięcy 😆.

Gdzie znajdziesz opakowania promocyjne Chupa Chups? Oto lista głównych dystrybutorów:

 • Eroski
 • Carrefour
 • El Corte Ingles
 • Dia
 • Leclerc
 • Alcampo
 • Hipercor
 • Supercor
 • Sabeco
 • Caprabo
 • Bon Preu

Jeśli macie jakieś wątpliwości lub pytania to śmiało do mnie piszcie: kontakt@hiszpaniaole.pl

W artykule występują linki afiliacyjne i reklamy, za które właściciel strony hiszpaniaole.pl, może otrzymać prowizję od reklamodawcy.

4.7/5 - (6 votes)

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *